| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe aicisaddar vreau sa-mi spuneti niste pareri in legatura cu asta: "Deci, am un an de cand sunt cu prietenul meu, ne intelegem perfect:Xsi de obicei cand suntem singuri, ne sarutam si el ma strange in brate si pune mana pe >sani:"pe >fund:"si eu una chiar ma excit si simt cum si el simte la >fel:"si imi spune mereu ca ma iubetse si ne simtim bine:X
Dar intrebarile sunt:
1. E ceva rau in asta? mentionez ca inca nu "am facut-o" inca:d
2.Credeti ca nu e bine sa il las sa ma atinga asa?
Sper sa nu radeti de intrebarea meabig grin
>Multumesc!big grin

6 răspunsuri:
| Cristiano13 a răspuns:

Eu zic ca daca deja e un an big grin daca ai peste 16 ani poti sa incepi si ""sa o faci "" si poti sal lasi sa puna mana... BAFTA :-P

| Cristiano13 a răspuns:

Eu zic ca daca deja e un an big grin daca ai peste 16 ani poti sa incepi si ""sa o faci "" si poti sal lasi sa puna mana... bft

| soare a răspuns:

Nu este nimick gresit e dragoste adevarata si oricum lasate dusa de val si va esi ceva frumos

| AnaGabitza95 a răspuns:

Hmm. lui ii place, tie iti place. va simtiti bine. care-i problema?
nu cred ca-i ceva rau in asta, atata timp cat voi doi va iubiti, sunteti de un an impreuna tongue
simtiti-va bine in continuare si iubiti-va big hug

:*

| SentimenteColorate a răspuns:

laughing nu trebuie sa te speri dar asa sunt baieti nu-ti fa griji el te place mult si asa e stilul lui de sarut laughing scuze ca rad dar ce stil are oricum papa

| Anonim_1879 a răspuns:

Pai dragutzo nu e nimic rau ca il lasi sa te atinga.doar nai vrea sa stati aman2 intepeniti in pat la 1 m unu de celalalt nu? e firesc.nu e nimic rau in asta, daca baiatu inca na incercat ceva mai mlt de la tine inseamna ca, chiar te iubestelove strucksucces:Xfnda?