| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe aicisaddar vreau sa-mi spuneti niste pareri in legatura cu asta: "Deci, am un an de cand sunt cu prietenul meu, ne intelegem perfect:Xsi de obicei cand suntem singuri, ne sarutam si el ma strange in brate si pune mana pe >sani:"pe >fund:"si eu una chiar ma excit si simt cum si el simte la >fel:"si imi spune mereu ca ma iubetse si ne simtim bine:X

Dar intrebarile sunt:

1. E ceva rau in asta? mentionez ca inca nu "am facut-o" inca:d

2.Credeti ca nu e bine sa il las sa ma atinga asa?

Sper sa nu radeti de intrebarea mea

>Multumesc!

8 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

E foarte ok. daca te simti bine, bafta in continuarewinking

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, avand in vedere ca a trecut 1 an, timp in care v-ati cunoscut din ce in ce mai bine, aveti incredere unul in altul si cel mai important va iubiti nu e absolut nici o problemahappy chiar e ceva normal! :*

| Danny a răspuns:

Depinzand de ce vrei sa faci, daca esti pregatita, poti sa o faci. Dar in rest este ceva normal, nu e nimic rau. O recomandare ar fi sa nu faceti astea in public... Nu arata bine happy Dar in "privat" este ok, este foarte normal.

| soare a răspuns:

Nu e nimic gresit lasa-te purtata de val si va esi bine. daca ai de la 16 in sus poti so si faci

| bebitzuluy a răspuns:

E ceva normal.Crezi ca ceilalti nu fac la fel?

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Parerea mea este ca e foarte normal :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde si cati ani ai.si daca voi va simtiti bine, eu cred ca este ok, si depinde foarte mult ce iti doresti si tu :d

| ade1999 a răspuns:

Pai nu stiu depinde daca si tie iti place