| MMIkuTzza a întrebat:

Problema este ca eu foarte des imi excit prietenul.Si dupa aia ii permit sa ma atinga la sani si la fund, mai degraba ma excit si eu si de fapt nu pot sa nu-i permit sa ma atinga fiindca pina la urma totusi eu lam excitat si sunt de vina.Dar unele fete spun ca nu ar fi corect sa ii permit atita unui baiat.Ce sa fac? Mie asta imi place si stiu ca si el se simte bine.Adica gasesc asta normal ca baietii sa fie cu intrebuintarile lor, deci gasesc asta normal.Deci am dreptate? Adica fac ceva gresit?

Răspuns Câştigător
| NonEinstein a răspuns:

rolling on the floor))))))) ce oamenii amuzanti astazi pe TPU, imi place.

13 răspunsuri:
| claudiufarcas01 a răspuns:

Bo cred ca ai dreptate! baieti sunt prea atrasi de forma fetelor... happy

| athos01 a răspuns:

Nu faci nimic gresit, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zdarova tavarashci tanchista, din poza ta nu cred ca ai mai mult de 13 ani, e mai bine sa inveti conducerea tancului decat sa-ti exciti prietenul

| MMIkuTzza explică (pentru anonim_4396):

big grin pff big grin In primul rand am 16 ani big grin si din poza ta nas spune ca ai mai mult de 3 ani

| NonEinstein a răspuns (pentru MMIkuTzza):

rolling on the floor)))))))))))) Buna asta, da e normal!

| MMIkuTzza explică (pentru NonEinstein):

big grin pursisimplu da accept partea ca foto e de foarte demult dar oricum am publicato aici big grin si nu as dori sa mi se comenteze decizia

| anonim_4396 a răspuns (pentru MMIkuTzza):

asa si, ti se pare ca la 16 ai dreptul sa faci ceea ce faci?

| RetardedRacoons a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce? Are banca proprie pe *** ei?

| RetardedRacoons a răspuns:

Din postul tau am tras concluzia ca-ti cam place in fund.

| MMIkuTzza explică (pentru RetardedRacoons):

big grin big grin pff si din imaginea ta am tras concluzia ca iti cam place sa f.i animalele big grin clar

| RetardedRacoons a răspuns (pentru MMIkuTzza):

Deci am tras concluzia gresita?

| MMIkuTzza explică (pentru RetardedRacoons):

Da

| RetardedRacoons a răspuns (pentru MMIkuTzza):

Inseamna ca prietenul tau e un baiat deosebit daca faci totusi asta pentru el.

| NonEinstein a răspuns (pentru RetardedRacoons):

rolling on the floor))))))) ce oamenii amuzanti astazi pe TPU, imi place.