| anreea a întrebat:

sunt noua pe aici.si as vrea sa ma ajutati cu o problema.
ultima data cand am avut menstruatie a fost pe 21 septembire, in octombire nu a mai avut, nu este regulat si nici prima data cand mi se intampla, de obicei inainte imi venea la inceputul lunii, dar pana acum nu mi-a venit.
mi-am facut un test de sarcina care a iesit negativ. In general simptomele inainte de mentruatie la mine erau : dureri de sani, se intareau si imi apareau cosuri.acum,ma dor sanii si mi-au aparut si cosuri insa cateodata ma simt putin ametita, dar m`am gandit ca este de la receala. aa si mentionez ca de cateva saptamani mi se scurge un lichid alb branzos care a inceput sa ma sperie.sad nu stiu ce se intampla si imi este frica sa merg la gineoloc, va rog ajutati`ma!

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Trebuie sa-ti invigi frica si sa te duci la ginecolog. Nu te doare nimic, pot fi lucruri grave cu care nu te joci. daca te duci la particular doctorii sunt draguti si te trateaza bine, o sa mergi de placere a 2 oara. Sanatate multa!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti bolnava si inca destul de grav. Ai o infectie si probabil si o alta problema. Amandoua se agraveaza de la zi la zi. Nu vei putea sa le rezolvi decat mergand la ginecolog. Nu-ti fie frica, nu-ti va spune ca ai ceva incurabil, ci iti va da tratament si te vei face bine. Va fi mai simplu daca ajungi urgent, daca amani, va fi mai complicat si ai putea sa te vindeci cu sechele.

| Byankaa66 a răspuns:

Pai probabil ai racit la burtica tongue, mai ai rabdare ca o sa-ti vina