| Alinaalina_7250 a întrebat:

sunt noua si as dori sa aflu si eu ce cadou sa ii fac prietenului de ziua lui.

Acum 4 zile m-am culcat cu ei si i-am oferit virginitatea, credeti ca este de ajuns, oare? Il iubesc enorm, si el ma iubeste la fel, nu ne inselam, i-am oferit pentru ca era foarte... cu mine, iar dupa ce i-am oferit ma tot ridica in puff si mi-a zis ca a scapat de orice grija si si-a dat seama ca il iubesc enorm si ma crede a lui in toate sensurile. Parintii lui vorbesc foarte frumos cu mine, totul este prea bine. Ce cadou sa ii fac de ziua lui?

8 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Cam devreme ti-ai oferit virginitatea, si cam repede ai spus ca il iubesti enorm! Nici dupa 1 an nu cunosti persoana de langa tine perfect si ar fi bine sa fii mai atenta pe viitor insa asta era doar un sfat! Despre cadou ce pot spune...cel mai frumos cadou facut iubitului meu a fost un ceas dar daca nu poarta ceasuri/bratari poti cauta o camasa, un tricoutongue

| TeIubesccc a răspuns:

Ce varsta ai?batting eyelashes

| razvascump a răspuns:

Bai sincer sa ii oferi virginitatea e un cadou destul de scump pentru orice baiat:X:X: si iti respect decizia BRAVO inseamna ca il iubesti happy:X si nu stiu de ziua lui daca vrei sa ii oferi ceva materialwinking fai o perna cu voi doiwinking sau un ursulet cu poza voastra sau pur si simplu ceva care sa se uite la el sa t vada langa el si sa isi aduca aminte cat de mult il iubesti si ce ai facut pentru elwinking... foarte frumos

| Helpmeeveryday a răspuns:

Oferai o noapte de neuitat...Bine'nteles asta daca vreiwinking
Sau un ceas frumos, care sa i se potriveasca.
Bafta!

| secsilicioasa a răspuns:

Poi afla ce ii place.Un parfum, Sau ceva personalizabil.Incearca sa te interesezi.Bv tie ca ai reusit sa ii oferi asta dar sa stii ca pentru el asta nu e un cadou.Ci un trofeu. Oricum bafta.

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Acum 4 zile m-am culcat cu ei" - Cu "ei"? Aualeo, cu cati?

Oricum, culca-te iar cu el, dar de data asta sa fi mai buna in pat decat data trecuta, asta o sa faca un cadou superbwinking

| Alinaalina_7250 explică:

Apropo, avem 4 luni si 2 saptamani. Va rog fara mistouri. Ce cadou sa ii iau crying(((