| rmnimeni a întrebat:

Buna, sunt o fata si mi-am început viața sexuală de la 19 ani. Eu am 21 acum și recent am făcut sex cu un băiat doar ca nu știu de ce nu prea ma ud adică câteodată da câteodată nu și pe lângă asta astăzi am făcut sex și băiatul respectiv ma masturba doar ca când am aprins luminile era sânge și pe lângă asta sunt umflata jos, ma doare putin și îmi mai curge foarte dar foarte putin sânge. Va rog frumos ce trebuie sa fac deoarece știu ca nu este normal sa ma umflu așa in zona intimă. Va mulțumesc

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate te-a ranit cu unghiile si ti s-a infectat si umflat pasarica.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru problema prezentata de tine, consulta un medic ginecolog. El, te va sfătui ce trebuie sa faci in continuare pentru a nu mai avea problema prezentata de tine.

| TheGentleman a răspuns:

De lubrifiant Durex ai auzit?

| Miruna333 a răspuns:

Sa te duci la un control ginecologic. Nu faci nimi de capul tau. Cand vezi ca ceva nu este normal, fuga la medic.

| Cosmin3412 a răspuns:

Dacă nu te uzi pot fi 2 probleme, nu e băiatul destul de inteligent sa te faca sa te uzi, sau 2 ai o problema medicală. Iar despre umflat la păsărica si alte chestii,consulta un medic ginecolog. Sfaturile de aici sunt doar orientative, nimic concret. Noi nu suntem acolo, nu vedem, nu simțim, ceea ce spui tu, deci nu avem de unde știi problema adevărată.

| Cavaler001 a răspuns:

Nu te stresa si mergi la ginecolog.
Data viitoare puteti aprinde lumina inainte sa va bucurati si vizual de sexhappy

| Mda01 a răspuns:

Doar ca medic poți afla răspunsuri concludente, problema e mult peste puterile noastre pentru că ai dreptate, nu e normal...

| Helloothere a răspuns:

Pai, volemia( volumul total de sange) reprezinta 8% din masa corporala iar datorita faptului ca te-ai masturbat pasiv-agresiv s-a produs o discrepanta a pompelor duse(arborele cotit), pentru mai multe detalii cauta dr doe's chemistry quiz pe google