| Anonimulanonim18 a întrebat:

Sunt putin speriata. Marti voi merge la spital la Iasi sa fac niste analize pentru ca am slăbit foarte tare.
Eu mi-am început viata sexuala in iunie. Este posibil sa fi slăbit din cauza asta? Este posibil sa se cunoasca ceva la analize precum ca mi-am început viata sexuala? Nu vreau ca părinții sa afle nimic. Sunt speriata. Am nevoie de un raspuns concret, va rog.

1 răspuns:
| Anutsaa122 a răspuns:

La analize nu se va vedea nimic, pentru ca îți ia sânge, nu te controlează acolo.
Și despre slăbit, nu are vreo legătura.
Ai grija de tine!