| numele2 a întrebat:

Sunt un pic in urma cu informatiile (un pic-un pic mai mult big grin) de asta va rog sa imi spuneti, cand dezvirginez o fata, o introduc, o dezvirginez, apoi pun prezervativul si continui? sau?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Orice contact sexual, trebuie facut cu prezervativ! Asta in cazul in care nu-ti doresti sa devii peste noua luni tatic.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu ne spui ce varsta ai, nu am de unde sti daca pui sau nu intrebarea la misto. Pana cand nu ne spui cati ani ai si eventual in ce clasa treci, iti reamintesc culmea prostiei: sa faci la misto pe prostul, si apoi sa ramai asa.
Am speranta ca ai inteles bine mesajul meu si nu te simti ofensat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum intrebi...esti genul care la prima penetrare, in doar cateva secunde "isi da drumu".
Incepi direct cu prezervativul!

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaRomann a răspuns:

Primul pas este sa te casatoresti, pentru a nu va afecta viitorul casniciei si mai ales al ei.

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Iti pui prezervativul din prima happy

| AnonimaAntonia a răspuns:

Mai intai iti pui prezervativul, dupa o dezvirginezi

| numele2 explică:

Nu fac pe prostul, sincer, am 16 ani si trec in clasa a 10, nu am avut discutii cu parintii sau cu altcineva, si decat sa ma uit pe internet, mai bine caut aici. Vreau sa aflu serios, si chiar nu fac pe prostul, nu stiu daca intelegi. happy