| Nutella123456789 a întrebat:

Buna sunt verisoara celei care are contulhappy. Pt ca ea nu mai prea are timp sa intre mi-a lasat mie parola.Si am si eu o curiozitate.
Am 10 ani jumate aproape 11.Azi m-am uitat la un film porno din curiozitate recunosc si un prieten de al meu din clasa a7a mi-a spus sa ma masturbez in timp ce ma uit.Am incercat si eu si am simtit ceva...Am simtit o placere mare si parca imi venea sa tremurlaughing pe bune.Acela se numeste orgasm?
Dar nu prea inteleg pe unde intra penisul? Imi explicati va rog.Si sa nu imi spuneti ca sunt prea mica.

12 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

Uite,inteleg pentru tine a fost o curiozitate sa te uiti la un film porno.Dar acel baiat te vedea mai mica decat el si s`a gandit "Hai sa`mi bat joc se ea ca`i mai mica!"
Eu nu vreau sa te sperii.Ai facut un pacat mare sa te masturbezi la 10-11 ani.Da ai simtit o placere.Da, se numeste orgasm.Penisul intra in vagin. Daca stii unde e vaginu` sti si pe unde intra.Totusi,nu consider a fi o intrebare interzisa.O sa fi si tu candva in acea postura.Dar nu te mai lua dupa toti baietii.Crede`ma.Daca ala ti-ar zice sa te duci sa te omori aia faci?
Trebuie sa inveti sa fii pe cont propriu.Dar, ar trebui sa ai alte preocupari la varsta asta.In fine.Nu te condamn.A fost o curiozitate pentru tine acest lucru.Dar, eu te invat de bine, crede`ma.Sa nu te mai masturbezi niciodata.Asteapta sa-ti vina varsta pentru acest lucru.
Eu te pup si sa ai grija de tine!big grinbig grin

| Delire a răspuns:

Buna! da,acela se numeste orgasm.Poi in vagin! daca vrei sa aflii mai multe scrie pe net,anatomie fete, sper sa mearga bye, o zi placuta

| chandnisharma a răspuns:

Voi chiar nu vedeti ca e o intrebare pusa la vrajeala? v-ati chinuit si atata sa scrieti mult laughing), ce om normal punea o astfel de intrebare de pe id ul verisoarei cand stia ca acea verisoara va citi si ea intr-un final intrebarea? in fine...

| baiatulxboyx a răspuns:

Ala de clasa a 7-a te-a luat de fraiera. NU e bine sa te masturbezi din punct de vedere ortodox, este un pacat. Pe de cealalta parte, doctorii spun ca aduc numai beneficii si totusi ii cred pentru ca sunt doctori, insa nu ma intereseaza cate beneficii poate aduce, eu cred in Dumnezeu.

Apropo, penisul intra pe unde bagi tu degetelul.

| Anonim_7591 a răspuns:

Mha fetito vezi-ti de papusile tale mai bine te duceai sa scrii la mate decat sa pui intrebarea asta.
In primul rand ce-ti trebuie tie sa stii pe unde intra penisul la varsta asta.Si daca ii asculti pe cei din a-7-a cand tu esti a4-a sau a-5a nu o sa ajungi prea binelaughingrolling on the floor auzi cica ii vine sa tremurelaughing thooamne ce copii copaci. Daca te-ai uitat din curioazitate bvtie da pentru ca te-ai masturbat ai facut un pacat foarte marelaughing

| Anonim_7591 a răspuns:

Din moment ce pui astfel de intrebari nrmal ca esti prea mica.

| Jeny1 a răspuns:

Eu nu consider că ești prea mică, în curând vei avea ciclul, consider doar că energia pe care o risipești masturbându- te poate să-ți fie de folos la ceea ce ar trebui să faci pentru dezvoltarea ta ca persoană. Filmele porno sunt în mare parte mimate iar fără o educație sexuală normală, nu vei fi în stare să înțelegi cu adevărat că actorii fac tot ceea ce fac, doar pentru bani.
Fii atentă la persoanele cu care discuți pentru că ești naivă și te pot atrage în situații periculoase.Cel mai bine ar fi să poți discuta deschis cu mama. Dar să nu crezi că la această vârstă, orgasmul ar trebui să fie grija ta cea mai mare.
Eu am să-ți răspund dacă mama nu îți va explica ceea ce vei întreba.
Fii atentă la băieții cu care discuți...pot fi interesați să și facă sex cu tine, iar la vârsta și experiența ta ești o victimă sigură.
Ai grijă de tine!

| DenisaBiluta a răspuns:

Ce dreaku fata la 10 ani te masturbezi?laughing Simti nevoia creca devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor buna buna rolling on the floor esti mica sa st din astea da ori cum ia id meu marius_air66

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea,
In primul rand, nu e bine sa te uiti la filme porno, niciodata, dar mai ales la varsta asta. Astfel de filme au un impact destul de puternic pentru tineri. Mai pe intelesul tau, ele incep sa-ti controleze mintea. Si atunci cand o sa fie o tentatie ceva, ele iti apar in minte, si s-ar putea sa iei decizii care sa aiba un anumit ecou in viata ta.
Eu am 19 ani, stii ce ma preocupa pe mine acum? Facultatea. Am prioritati. Trebuie sa invat, trebuie sa imi pun o baza pentru viata asta. Toate vin la varsta potrivita. Nu te grabi, si traieste-ti copilaria din plin! Bucura-te de prima ta dragoste inocenta si ai sa vezi ce frumos e. Pazeste-ti mintea de astfel de lucruri. Stabileste-ti niste principii pe care sa nu le calci, si pe care nici altii sa nu le poata calca. Si asa o sa cresti frumos si o sa traiesti frumos, fara sa te calce nimeni in picioare, cum e baiatul din clasa a 7-a care ar trebui sa faca la fel cum spun eu aici.
Incearca ce ti-am spus, nu o sa regreti.
Succes!

| Alex_2466 a răspuns:

Acestea sunt niste prostii care nici nu ar trebui de discutat si nu mai asculta toti prostii care te invata la rau.

| Diddysor a răspuns:

Daca te`ai uitat la filme porno, trebuia sa stii pe unde intra : |. Baiatu` ala te-a luat de proasta, sincer. Nu trebuie` sa te masturbezi. Mai ales la varsta asta.