| Optimus7 a întrebat:

Am avut o relatie cu o fata. O iubema foatre mult si recunosc ca inainte sa fiu cu ea ma mai masturbam. Cat timp am fost cu ea daca era sa fie o discutie despre sex ma siteam naspa. Avea un baiat un film porno pe psp si m-am simtit la fel. Am simtit greata, scarba. Nici sa ma masturbez nu imi mai placea. Nu stiu cum sa descriu aceea senzatie. O iubeam prea mult si parca asta facea sa nu vreau sa fac dragoste cu ea. Am mai avut aceeasi senzatie si cu o alta fata cu carem-am pus dupa ceva timp de la despartirea de ea. Vi se pare normal? Ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Nu iti face griji, este o reactie normala.Este norma ca atunci cand iubesti un om sa iti doresti sa fi cat mai"pur" sufleteste si moral.Deasemenea nu vrei sa i faci o impresie gresita despre tine,etc.O respecti, si de aceea ai acesta senzatie, fapt ce ma bucura deoarece acest sentiment al tau denota iubire.

| VariantaVerde a răspuns:

Esti gay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare normal. Mai ales daca spui ca o si iubeai pe fata aceea automat trebuia sa fi atras de ea si sa ti-o doresti enorm...Tot ce ti se intampla este posibil sa fie o mare problema. Te sfatuiesc sa consulti si un doctor

| ovi2002 a răspuns:

Nu stiu dastea!

| epikindini a răspuns:

Pai e absolut norma.si nu te teme...sa te masturbezi e un lucru norbal:*