| George0508 a întrebat:

Buna, sunt virgin, prietena mea este virgina, totul e bine când sunt sigur, am o erecție ff buna și când ajung cu ea am erecție dar când vine momentul penetrării, se înmoaie, tind sa cred ca nu m-a ajutat sa fiu ff excitat, fiind virgina nu stie sa facă prea multe lucruri, se pune pe spate și așteaptă sa o satisfac, credeți ca daca ar fi și ea mai,, activa ‘’ din acest punct de vedere m-ar ajuta?

1 răspuns:
| SharpEagle a răspuns:

Nu e vorba despre vina, e vorba de trac, de emotie. Iti scade si tensiunea sangvina...
Trebuie sa fiti mai acomodati unul cu celalat cand stati dezbracati. Sa capatati un confort si o chimie anume, sa va relaxati. Stati goi sub plapuma, glumiti, fiti jucausi, spuneti bancuri, sarutati-va etc. In foarte scurt timp o sa vezi ca te vei destinde si vei avea o erectie apta.
Si inainte de penetrare sa aveti preludiu, sa va excitati mai bine, sa se lubrifieze si ea.