| George0508 a întrebat:

Buna, sunt virgin, Iar când ajung cu prietena mea erecția nu e prea buna din cauza emoțiilor, ceva sfaturi pentru o erecție mai buna?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai face sex doat dupa casatorie. Te blochezi pentru ca iti spune constiimta ca nu e bine.

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta mai amani cativa ani, pana te pui pe picioare emotioanal nu vei mai avea atata trac.
Vad ca ai numai 16 ani, adica esti micut sa-ti incepi viata sexuala.
Toate la timpul lor, ca nu au intrat zilele in sac!

| timidu89 a răspuns:

Maraton înainte cu o ora de sex. Dacă nici asa nu te tine, e de competenta unui urolog. La tinerețe trebuie sa nu ai probleme cu erectia. Ai mai mult de 20 ani?

| AndreiOlcer a răspuns:

Schimba prietena!