| lolita62882930732379019301974289 a întrebat:

Sunt virgina dar de cateva zile ma masturbez.As putea ajunge la un orgasm prin masturbare? Daca da cum si cam cat mi-ar lua?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Urmarind actiunea unui film XXX ''excitant'' in timp ce te masturbezi, ori prin simpla mangaiere a ''pasaricii'' ori practicand ''degetica''. este posibil ca in decurs de cateva minute sa atingi starea de orgasm. Succesul in mare parte depinde si de gradul tau de imaginatie cat si de ceea ce folosesti pentru a-ti excita ''pasarica'' dar si mintea. big grin

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prin masturbarea clitorisului poti ajunge doar la un orgasm clitoridian, ca cel vaginal il poti obtine cu un penis adevarat sau un vibrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un gigolo serios ti-ar lua 250-300 de euro. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

Da, poti. depinde ce faci si cum faci. te poti uita la un filmulet, citi o povestioara sau sa te gandesti la ceva/cineva in timp ce. iti dau o sugestie pentru ceva de citit: https://biovitamina.ro/pentru-ca-marimea-conteaza/. si sa scrii in loc de a-si, as. Dar asta din urma nu are legatura decat cu un orgasm intelectual happy

| ThePotato666 a răspuns:

Da, poti! In jur de 2-3 minute

| RAY a răspuns (pentru ThePotato666):

In fapt pentru a ajunge la orgasm este nevoie de 10 minute