| anonim_4396 a întrebat:

Pot ajunge la orgasm multiplu prin masturbare? adica frecearea cu degetu al clitorisului? cand ajung la orgasm ma mai frec in continuare cateva secune. ce se int daca ma frec mai mult?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Incearca si vei vedea...

| liviu42 a răspuns:

Mai greu de ajuns la orgasm multiplu prin masturbare, cand faci sex se poate ajunge cel mai repede si in anumite pozitii in care penisul atinge punctul G.

| StEluTa_3250 a răspuns:

Mai bine ar fi daca ai face sex

| Adrian11690 a răspuns:

Nu poti ajunge la aceasta performanta deoarece clitorisul este extrem de sensibil dupa primul orgasm straight face incearca si tu "in direct" pentru ca dupa ce ai primul orgasm clitoridian El te poate penetra si iti ofera un orgasm vaginal.cam doare dupa primul big grin (asta e din ceea ce mi-a povestit iubita :X )

| sorin_8395 a răspuns:

Decat degetul mai bun e vibratorul

| cipryyan21 a răspuns:

Uita-te putin la mesaje...:X

| sexyGirlPunct a răspuns:

Spune aici ce ai de spuswinking