| A21s a întrebat:

Buna, sunt virgina iar cateodata iubitul meu isi introduce capul penisului in vaginul meu. De cateva zile mi-e cam rau, ma doare burta foarte tare si cand ma gandesc a doua zi la ce mancare am mancat cu o zi inainte mi se face rau. Tin sa mentionez ca acum cateva zile am avut niste scurgeri maro si rosii. Ce as putea avea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand trebuie sa afli si sa stii ca starea ta de VIRGINITATE a disparut exact in acel moment in care glandul (capul) penisului iubitului tau a fost bagat in interiorul vaginului.
Si in al doilea rand, trebuie sa afli si sa stii ca durerile de burta amintite, in mod absolut sigur NU au nici cea mai mica legatura cu joaca voastra sexuala sau cu acele scurgerii ''maro si rosii''
Durerile de burtica pot fi probocate de o toxiinfectie alimentara, sau de afectiuni de natura gastro-intestinala, o colica biliara, etc. etc. Iar scurgerile amintite cel mai probabil au reprezenta o menstruatie anormala, atipica in cazul in care ciclul tau menstrual are caracteristica principala de a fi neregulata. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dereglări hormonale datorită tentativei de a face sex, stai linistită nu esti deloc gravidă, daca elș ar fi ejaculat in interiorul vaginului tau atunci da erai gravidă, asa sunt numai dereglari hormonale, iar faza cu stările de rau pot fi si de la fiere, fa ti o ecografie abdominală sa vezi exact care este cauza, tu ce varsta ai? Sănătate multă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

Vestea bună e că nu mai ești virgină.

| Emilian65 a răspuns:

Daca a bagat capul penisului in vaginul tau, nu mai esti virgina.