| Beeatricee a întrebat:

:* De cateva zile, ma dor sfarcurile foarte tare. [am 14 ani] si vreau sa mentionez ca nu am sani deloc! si. cateodata ma doare burta si capul ingrozitor. si. nu mi-a venit ciclu sad
Deci, de ce ma dor sfarcurile daca nu am sani? happy.
Multumesc anticipat :*

12 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Incepi sa te dezvolti.winking

Răspuns utilizator avertizat
| MirciucuRonaldo a răspuns:

Cred ca din cauza spermei pe sfarcuri se intampla asta big grin Fundalaughing))

| Beeatricee explică:

Dragos, nu mi-am inceput viata sexuala si nu sunt racita. Dar de ceva timp iau tratament pentru glanda tiroida si doctorita mi-a zis ca de la tratament am sa incep sa ma dezvolt.

| mikaaella a răspuns:

Eu cred ca din cauza menstruatiei ewinking

| ioanaturliuc a răspuns:

Dragă Beti,
Îți cresc țâțele.
Cu respect, colega
ta de clasa, Ioana.

| ioanaturliuc a răspuns:

Dragă Beti,
Îți cresc țâțele.
Cu respect colega ta, Ioana.