| justfun a întrebat:

Sunt virgina si din neatentie am atins cu degetul si am luat lichid seminal si apoi degetul l-am dus la mine in vagin, mentionez ca nu am introdus degetul adanc, pentru a nu-mi rupe himenul. Pot ramane insarcinata doar dintr-o chestie de asta? Sunt foarte speriata.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ca nu, sau ca riscul este neglijabil. Totusi, mai multa atentie la igiena nu ti-ar strica.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ce fel de joc mai este şi ăsta? Doamne!
Ce vroiai să faci cu lichidul seminal? Experimente sau ce? Ai multe reacţii ale căror control nu îl ai!
Pentru ce ai făcut acest gest că m-ai zăpăcit cu istoria ta? Aşa a vrut prietenul, a avut vreo cameră de filmat ascunsă şi vrea pe viitor să te şantajeze?
Lasă-te de obiceiuri de astea că rişti să te arzi rău de tot.
Te mai poţi numi virgină când tu te joci cu "el"?
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Aproape de neinteles gestul tau! credeai cumva ca iti va face placere sa simti acolo lichidul?!
De ce ai facut tu asta, in loc sa te mangaie el acolo, dar cu mana absolut curata, si fara urma de lichid vital?! e cam ciudata faza, daca nu o explici!
Un dram de risc exista, pentru ca mama Natura vrea mereu, cat mai multi bebey! trebuia macar sa te speli foarte bine dupa aceea, in picioare stand!
Va trebui sa mergi la control, daca te simti mai rau, iar daca nu, dupa 3 saptamani de la actul sexual, sa iti faci 2 teste de sarcina, din urina de dimineata!

"Paza buna trece primejdia rea!".

Mai bine v-ati fi jucat imbracati!, decat sa iti asumi un asa risc inutil! el cum de te-a lasat sa faci asa ceva?! sper sa ai noroc, si sa nu fie nimic rau!

| Anca a răspuns:

Tu nu te mai numesti virgina demult!
Esti virgina in himen, dar nu virgina mental.
Tu deja atingi scule, iti bagi degetele in vagin de fata cu el, te joci cu lichid seminal. poate mai faci si sex oral.
Nu te mai numi VIRGINA!

Eu nu inteleg daca va mananca asa tare, de ce va mai tineti virgine?
"Scarpinatiºva"!
Ca oricum nu va mai numiti virgine! Doar purtatoare de himen. Ceea ce este fix 0!
De aia un himen in ziua de azi nu mai reprezinta nimic. Pt ca stim cate fete purtatoare de himen fac sex oral, anal si petting!

| catthshshshs a răspuns:

Sanse mici, dar nu cred sa ramai! Pe viitor mai multa atentie, nu va jucati cu asa ceva!

| Malvina24 a răspuns:

Nu esti insarcinata! dar ai grija! se poate ramane si asa insarcinata daca asta e intrebarea, mai greu dar se poate! Renunta la astfel de jocuri! Nu sunt bune!

| Octavutzu a răspuns:

Mai bine te-ai gandi la alte lucruri, nu este nici macar o probabilitte ce 1% sa se intample asa ceva, asa ca stai calma. Si ai grije in continure