| mase4ka a întrebat:

Buna T P U ))
Am aproape 18 ani, iar prietenul meu 16
Am si eu nevoie de un sfat ' si chiar nu am la cine ma adresa ))
Ne intalnim de 9 luni, iar mama lui la inceput era impotriva relatiei noastre, iar acum nici nu stie ca ne intalnim ))
Cum credeti, are rost sa mai continui relatia? Pot sa am un viitor cu el?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Tu la 18 ani, iti arde de pustani de 16 ani?
Mama lui pare sa aiba dreptate, tu fiind majora trebuie sa intelegi ca parintii ii vor binele, adica sa invete ceea ce este mai important la aceasta varsta, si varsta in sine spune multe, la doar 16 ani ai lui nu stie ce vrea de la viata, si cum baietii se maturizeaza mult mai tarziu decat fetele, vor aparea niste schimbari in timp!

| Alyyynu a răspuns:

Este cam tanar pentru 16 ani, nu stiu la ce relatie stabila se poate gandi el la varsta aceasta. Sunt toate sansele ca pana la 19-20 sa mai fie inca influentat de familie in privinta unei relatii. Iar ce tine de a face sex, normal ca ar vrea, ce baiat nu ar vrea?
Viitor, doar sa cresteti impreuna... Mai stiu cazuri de s-au cunoscut de la varsta voastra si au ramas impreuna multi ani, s-au casatorit si nu au de gand sa se desparta...

| mase4ka explică (pentru Alyyynu):

Pai da, e tinar si problema cea mare e mama lui care nu stiu din ce motive nu ma place, ca chiar am facut multe pentru baiatul ei, s-a lasat de droguri, fumat si alcool numai ca ea nu cunoaste aceste lucruri, sa stiut imi saruta si picioarele )

| Danysan a răspuns:

E cam mic dar tinand cont ca il iubesti eu zic ca trebuie sa continui laughing.Ai grija totusi la parintii care al poti influneta foarte mult si poti sa ai de regretat pe viitor!

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

Bine, deci, e ok sa faci pasul asta dar mai intai aveti un moment de intimitate si discutati deschis despre subiectul asta.