| anonim_4396 a întrebat:

.am si eu o intrebare..de ceva timp am greturi si ameteli prietenul meu spune ca nu am cum sa fiu insarcinata ca nu si-a dat drumul in mine menstruatia mi-a venit luna trecuta dar luna asta nusad va rog ajutati-ma dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Nu prea vad motive de ingrijorare. Se poate sa-ti fi intarziat luna asta pe fond emotional. Esti prea stresata si te gandesti "daca sunt insarcinata?" Asta induce creierului ideea de intarziere si reactioneaza ca atare.totusi, daca luam in calcul ca se poate sa ai sangerari in timpul sarcinii, de ce nu-ti faci un test? scapi de indoieli si dormi linistita. Multa bafta!

| Alexa138 a răspuns (pentru DNSK):

Am facut unul dar nu prea am stiut cum se foloseste am citit instructiunile si am incercat dar nu am reusitsad si nu am mai facut nici unul

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa un test de sarcina oricum, macar vei sti sigur ca nu-i sarcina

| wowmentol a răspuns:

Tu ai timp sal crezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-si dea drumul in tine? de unde sa-si dea?

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Daca nu esti absolut sigura fa un test de sarcina si te vei asigura. Data viitoare folositi prezervativul

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Uneori baietii ejaculeaza in timpul actului fara ca ei sa isi poata da seama, eu zic ca pentru siguranta ta sa iti faci un test de sarcina, sa fii convinsa ca e totul in regula happy