| Famouz a întrebat:

tocmai am trecut printr-o despartire grea, as vrea o fata cu care sa vorbesc. Daca doriti lasa-ti un ID. happy

Răspuns Câştigător
| Painy a răspuns:

Daca ai trecut printr-o despartire dureroasa, cred ca ar fi normal sa... suferi, nu? yawn Dar normal, ca toti spun ca ii doare sufletul. ca nu stiu ce... pe voi va doare orgoliul mawinking

4 răspunsuri:
| newarena1 a răspuns:

Bybyana3doll mess

| gumaa a răspuns:

Iioana.cures@yahoo.com

| h3r a răspuns:

Cauti consolare trupeasca laughing?
Tot ce trebuie sa faci e sa iti iei gandul de la fosta. Nu apela acum la altele ca intri iar in belele. Uita de ea, baga-ti in cap ideea ca nu mai aveti sanse. Bafta!

| Ella3133 a răspuns:

Imi poti trimite mesajwinking