| anonim_4396 a întrebat:

fetelor
as vrea sa vorbesc si eu cu o fata care a trecut printr-o despartire de curand.lasati-mi id pe privat
si o intrebare pentru toti de pe TPU.
credeti ca indiferenta doare asa de mult?
multumesc
pooooooooooooop

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Indiferenta pe termen lung inseamna pietrificarea sentimentelor si in final te indeparteaza de conditia de om.Cand nu mai ai timp sa privesti o frunza care cade si sa stai 10 minute in fata unui cersetor scotocindu-te prin buzunare inseamna ca indiferenta nu se mai raporteaza la lume ci la tine.Pe oameni e bine sa ii tii la distanta dar astfel incat sa le lasi impresia ca iti sunt apropiati.De ce? Pentru ca la finalul jocului tot singur esti si tot in pamant esti indiferent cati prieteni ai avea

| foxi a răspuns:

Da indiferenta doare tare rau!

| Monica a răspuns:

Daaa! Indiferenta doare extraordinar de mult, asta daca inca tine la tine.

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Doare si e greu de suportat pentru o fata.baieti se dezvolta ma greu si psihic si nu inteleg cat pot rani o fata cand nu o baga in seama

| Corinne a răspuns:

Da clar.Indiferenta doare mai mult decat o durere fizica.

| ronin33dan a răspuns:

Indiferenta este un sentiment care loveste puternic, mai bine zis este o arma! Daca ai tupeu si muschi o poti folosi in favoarea ta! Daca te ignora. saruta un altu in fata lui cu tupeu!

| eliza_5786 a răspuns:

Da, pot sa-ti spun ca doare cel mai tare, pentru ca si eu la un moment dat am simtit asta.

| kreatza_9690 a răspuns:

Si eu trec prin acceasi situatie ca si tine, dar timpul le va rezolva pe toate stiu ca e greu!