| BlackScribble a întrebat:

Hey! De revelion m-am despartit de iubitul meu si nu stiu cum asi putea sa ii arat ca nu imi mai pasa de el...cum sa ii arat indiferenta sau sa il fac sa se simta prost ca m-am despartit de el...sa se simta ignorat?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa'l ignori? Doar asa se poate simti o persoana ignoarata si in plus.Sa nu-l bagi in seama, si sa nu vorbesti despre el.Sa vada ca pentru tine el nu mai exista.Si daca te baga in seama, sa nu il bagi sau sa vorbesti cu el ca si cum ar fi ultimul baiat de pamant.

| cOnTexT a răspuns:

@anicuta, de ce sa faci asta? Doamne maturizeazate, treci pestewinking e clar ca nici macar nu l'ai iubit.

| Mariaa20 a răspuns:

Da asta ar fi cel mai binee.cand treci pe langa el daca esti singura nici nu te uita la el. daca esti cu o fata simtete bine.razi etc.sau cel mai bine ar fi sa-ti pui o poza cu un alt baiat la avatar:*

| Elle_8288 a răspuns:

Heihappy. Pai il tratezi cu indiferenta! Nu-l mai bagi in seama, daca sunteti in gasca vorbesti cu el dar mai rece, nu mai vorbesti cu amicii tai despre el. In fond si la urma urmei indiferenta doare cel mai tare! Dar daca tu tii la el inceteaza cu asta pentru ca roata se intoarce.Acum depinde si de el.nah nu-l cunoasc sa-mi dau seama, dar daca tu consideri ca e genul care merita lasa-l. Bafta!:*

| vikis a răspuns:

Eu zic sa iti faci un nou prieten (sa te vada impreuna cu el) o sa se simta foarte prost

| Laptuca a răspuns:

Cat de naiva esti anicuta, nici nu-i de mirare ca te-a inselat,
ne intrebi pe noi ce sa faci u, e viata ta pana la urma.
Si ca sa raspund la intrebare, iti duci viata asa cum ai dus-o pana acum ca sa ii arati ca nu iti pasa. Dar, tie inca iti mai pasa.

| dane95 a răspuns:

Pai cautati alt iubit sa il faci geloshappy

| Denise a răspuns:

Pur si simplu. ignora-l? Cea mai buna modalitate dupa parerea mea, arata-i indiferenta!