| joe_3082 a întrebat:

tot eu sunt laughing, deci. in 18 mi-am inceput viata sexuala, luna trecuta mi-a venit stopul pe 22..deobicei imi venea cu 1 zii, 2 mai devreme..acuma insa nu mi-a venit inca, ultimul contact sexual l-am avut pe 21(neprotejat,dar nu s-a terminat in mine,singurul care a fost neprotejat, in rest toate au fost protejate). ieri(27) am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Ce imi propuneti sa fac? Multumesc.

2 răspunsuri:
| alex9569 a răspuns:

Pai mai asteapta cam o saptamana si dupa aia du-te la ginecolog

| Alexandra_1925 a răspuns:

Cred ca ai infectie! nu te juca cu lucrurile astea, sunt periculoase! mai asteapta cateva zile daca nu du-te la un medic! Nu cred ca esti insarcinata!