| IubesteEa a întrebat:

Buna toti pentru unu am avut un vis miercuri seara cum ca fostul iubit ma lua in brate ma pupa si restul asa si a doua zi ma facea geloasa cu prietena mea adica se dadea la ea si eu ma enervam si dupa vis si cealalta zi a venit vineri la scoala el tot se uita dupa mine deschidea usa de la clasa lui si se uita tot timpul si cand eram afara se uita atat de frumos dupa ce joi seara am plans ca nu ma baga inseama nu se uita la mine nu nimic vineri a fost un miracol se uita la mine dupa ce am plecat de la scoala am mai stat afara eu cu el si fratimiu imi arata ce desene a facut si s-a apropiat de mine m-a facut sa rad frumos nu? si se uita la mine ca si cum si-o zice in gand doamne ce mult o iubesc si ea nu stie ceva de genu nu stiu ce are in gand si il ruga pe fratimiu sa mai stam de vorba ca el vroia acasa si fostul nu ca vroia sa mai stam a fost misto rau voi credeti ca mai tine la mine? asa si astazi am avut un vis cum ca eram langa el si mi-a dat telefonul lui si avea poze cu mine si scria pe o poza te iubesc, inca una dupa despartire eu trebuia sa gasesc ce continua dar nu am apucat ca m-am trezit credeti ca o sa aflu in realitate? ma iubeste sau nu? ce inseamna cand visezi ca scrie pe o poza cuvantul te iubesc va rog raspundeti! la intrebari multumesc mult funda si vot!

Răspuns Câştigător
| тяιχιєєє a răspuns:

Salut Alexeyndra... dupa tot ce am citit, eu cred ca inca te mai iubeste deoarece eu cred ca a vrut sa vada reactia ta (cand s-a data la prietena ta).Dar mai bine intreaba-l pe el ca sa fi tu sigura. Ma bucur ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| musa121 a răspuns:

Nu este ad. ce ai visat. nu o sa se intample in realitate