| Myky_5837 a întrebat:

totul a inceput acum o saptamana.Am adaugat un baiat pe facebook care statea aproape de mine in cealalta comuna.Am inceput sa vorbim dar nu parea prea interesar de discutie avea 2 poze care imi placeau si i’am dat like. Dupa o ora prietenul lui pe care il cunosteam dar nu mai vorbisem niciodata.Ma intrebat unde stau daca cunosc anumite persoane si daca cunosc acel Daniele care era prietenul lui. Dupa putin a inceput sa ma intrebe daca ar putea avea vr’o sansa cu mine daca ii dau si lui like la o poza care imi place cel mai mult, de cine imi place.etc.Asta s-a intamplat luni seara. Miercuri in jur de 5 am iesit sa cumpar ceva.Erau 2 scutere 1 era el si celalt prietenu lui.Cand au trebuie cut pe langa mine el se uita insistent a mai mers 50 de metri si a intors s-au oprit la un colt.Cand am vzt eu sunt putin fricoasa vroiam sa ma intorc inapoi.Nu am facut-o mi-am continuat drumul am trecut si dupa putin m-a strigat "Mihaela?" eu?:. Da? el: nimic. mi’am continuat drumul. In seara aia a intrat dar nu a spus nimic.Joi seara l’am intrebat daca era el si dc m-a strigat. Cu toate ca stiam. Vroia sa vada daca sunt eu nu era sigur.La inceput nu imi placea dar incet-incet m-am apropiat de el. Vorbim in fiecare seara si spune ca vrea sa vina sa ma vada si sa ne cunoastem mai bine.Am impresia ca si lui ii place de mine nu sunt asa sigura.Eu i-am dat multe de banuit ca imi place de el.Nu stiu cum sa ii zic.
Un sfat va rog. FUNDITAAAA

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Prin felul tau de a fi, fii aceeasi fata atragtoare si plina de viata! Si intalniti-va, discutati, atunci fata in fata va ve-ti arata unul altuia ca va potriviti! Provoaca-l spune-i ca vrei sa te plimbe cu scuterul, gasesti tu un motiv! Si vei vedea ca nu ii vei fi indiferenta! Iti tin pumnii, ai grija de tine! Bafta!

1 răspuns:
| Picasso a răspuns:

Fi mai sociabilawinking tongue vb mai muult cu el