| Alexakos a întrebat:

2 intrebari pentru fete si baieti. Cu nr 1 raspund fetele si cu nr 2 baietii.
1. cum ii descrieti pe baieti?
2. cum le descrieti pe fete?
am sa dau si eu un ex.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fetele in ziua de azi sunt complicate si din cate am vazut numi plac deloc, se cred mature pe la vreo 14 ani majoritatea vor sa aiba prieten adult ceea ce e o chestie aiurea si pe langa asta ele cauta bani. Putine fete un 2% sunt (fete mari si cuminti) cum e vorba. Ia sa vedem si varianta ta

| mgtow a răspuns:

Atunci eu iti doresc sa petreci numai bine cu monstruletii.

| Flav a răspuns:

1. baieti - bestii in calduri.
2. fete - materialiste.
p. s. - sunt hamster.

| Alexakos explică:

2- eu le vad ca pe niste monstruleti dragalasi, jucause, amuzante, enervante uneori, un monstrules frumos laughing)

| Alexakos explică:

Da. nu zic ai dreptate la faza asta, doar ca eu am dat ex din fetele pe care le stiu dar sunt si altele care...nu ai ce sa faci

| saymoon a răspuns:

Numarul 1.
Baietii... pai sunt oameni cum suntem si noi fetele, de ce ar fi ei mai deosebiti.Nu pot sa i critic, si repet -oricat de rau ar fi cineva, tot are ceva bun in el.
E adevarat ca de multe ori ne fac sa suferim, dar poate mai e si invers.Sa recunoastem, nici noi nu suntem cheie de biserica.
Iti spun asta acum, dar in urma cu cativa ani ii consideram niste idioti pe toata partea masculina, acum vad lucrurile altfel.
Fiecare persoana are nevoie de jumatatea lui, adica de sex opus lui.Si odata ce ne indragostim de voi inseamna ca avem un motiv ( si baieti, sa nu vi se urce la cap ce am scris).
Calitati si defecte avem fiecare, dar suntem egali.Nimeni nu e mai deosebit ca altul.
Dar bineinteles, fiecare avem o persoana speciala ...nu i asa? O persoana ( de sex opus, desigur) care o apreciem si ii acceptam defectele. Poate sa ma contrazica oricine, dar eu nu mi schimb ideea ( da, defect-incapatanata ).
Acum, fiecare cu parerea lui.
Numai bine.

| tauretee a răspuns:

2. eu le vad ca versinea feminina a lui randi orton sa te faca sa suferibig grin(pe unele nu toate)