| vasal a întrebat:

Ati fost vreodata spalate cu zapada,si sunt curios daca lucrul asta s-a intamplat cu voia sau fara voia voastra,voi credeti ca la fete le place sa fie spalate cu zapada si mai ales care este senzatia dupa ce ati trecut prin asta si as dori sa descrieti o intamplare de genul asta, credeti ca fetele i provoaca pe baieti ca sa fie frecate si dau funda daca imi spuneti o intamplare cand ati fost frecate voi fetele cu zapada sau voi baietii ati spalat fetele.

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Sunt fata si sa stii ca nu suport sa fiu,, spalata'' cu zapada.E o senzatie groaznica.De ce? Simplu, pentru ca pot sa racesc, mi se strica machiajul, coafura, si ma simt ca ultimul om de pe pamant cand baietii se afla in jurul meu si rad.E un lucru stupid.Doar voi baietii va distrati pe seama asta.Nu e un lucru romantic cand baietii iti fac baie cu zapada sau cand arunca cu bulgari inghetati in tine.Romantic ar fi o bulgareala copilaroasa cu iubita, zambete, imbratisari.Mda ar trebui sa incetati din a face asta. Unele fete, cu toate ca nu suporta, se simt totusi bine ca sunt bagate in seama.Acele fete sunt in general obsedatele dupa atentie.Noi insa le vedem ca niste naive si stim ca baieti I doar le batjocoresc.O intamplare de-a mea este:Iarna asta niste baieti m-au luat fortat afara unde m-au bagat in zapada si au inceput sa ma bulgareasca.Eu eram foarte nervoasa si am jurat ca o sa ma razbun.Nu puteam sa ma ridic fiindca ma tineau la pamant. Apoi a venit un baiat mai mare decat acei baieti.El era gen baiatul popular si le-a zis celorlalti sa ma lase in pace. Dupa ce au plecat ceilalti, el mi-a intins mana si m-a intrebat daca sunt bine.Gestulsau a fost asa dragut.El mi-a zis ca sunt draguta. Apoi eu l-am imbratisat iar el m-a sarutat.A fost romantic.Asa ar trebui sa faci si tu.

5 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Dar pe tine nu te-a aruncat nimeni niciodata in zapada? Eu sunt fata si nu mi s-a intamplat asta, bine cred ca mi s-a intamplat, nu stiu cum sa-i spun.
Deci, eram in clasa a 7-a si profa de mate s-a gandit sa ne scoata pe afara. Ninsese si era zapada pana pe la genunchi la noi atunci. Pai ne-am luat toti la bataie cu zapada, nu conta ca suntem fete sau baieti. Eu si colegii mei ne batem cu zapada si acum, si suntem in clasa a 12-a. Cand spun ca ne batem, ma refer la o simpla joaca.
E amuzant sa te joci asa, dar sa nu exagerezi, pentru ca unii sunt sensibili si se pot raci usor. happy
Pa!

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Na, exista prosti din astia care in loc sa le violeze, mai bine le spala =) Eu fiind baiat, o vrut toti baietii din clasa sa-mi faca botez ( cu tot cu mine, in clasa suntem 12) si am rezistat, dar cu greuuuuu m-o dat jos rolling on the floor)))! pentru fete, nu e o senzatie placuta, si poate te alegi de la ea (daca ii faci) cu un restart la Windows rolling on the floor)))))

| vasal explică (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Pai si tu esti baiat si le placea si pe tine sa te spele cu zapada

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru vasal):

Na, noi=baieti

| RoBByi96 a răspuns:

Nu e o senzatie deloc placuta. In primul rand pentru ele, fiindca pot sa raceasca, stii cum sunt fetele mai sensibile. Obisnuiam sa fac mozoale cand eram mai mic. Dar de la o varsta iti dai seama ca nu e asa de amuzant sa faci asta.