| Alextxss2 a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru fete.Mie nu mi-a venit menstruația de aproape o luna! Ce s-a întamplat? Niciodată nu a întârziat să-mi vina...Ce credeți că este?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai ciclul menstrual de TIP NEREGULAT, care vine cand vrea el!
Nici nu se poate vorbi de intarziere in acest caz, fiindca nimeni nu stie si nu poate estima vreo data.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar esti băiat cum sa ai ciclu menstrual

| LeSuiton a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai tocmai de aia.

| Alextxss2 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt fată dar numele de utilizator e Alex iar pe mine mă cheamă Alexandra m-ai pe scurt