| Rares311 a întrebat:

Acum 2 ani am avut o prietena, dar nu prea a mers, iar eu, pentru cam jumatate de an, m-am tot gandit la ea si mi-a parut rau ca am pierdut-o. Am tot incercat sa mai vorbesc cu ea pe facebook, pe mess, si mi-am cam luat ignore peste tot happy. Ieri am primit o cerere pe facebook de la ea si chiar am vorbit putin. A spus ca ii era rusine si mi-a dat ignore peste tot ca sa se ascunda de mine. I-am spus ca nu e nicio problema. Acum ma gandesc din nou la ea si as vrea sa fim din nou impreuna dar nu stiu cum sa fac. Daca m-ati putea ajuta cu un sfat ar fi super. (Mentionez ca nu a fost o relatie pe facebook ci una reala ). Multumesc,

Răspuns Câştigător
| Neferu_Mari_1999 a răspuns:

Ok, e mult mai bine daca ai vorbi cu ea la telefon. Si fi putin sentimental, adica sa nu iti lasi loc orgoliului orice ar fi. Vorbeste frumos cu ea, si nu o inunda in complimente decat cat e necesar, si vorbesti ceva timp cu ea, cat sa realizeze ca tu ai ganduri serioase. Funda daca ti-am f9st de foloswinking

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invita fata la un film in oras.

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Fa o laba si-ti trece happy