| alee123 a întrebat:

Acum 2 ani am stat cu un băiat şi recent am fost cu el intr-o excursie. Mi-a zis ca mă iubeşti şi chiar ma iubeste dar l-am refuzat. Mi sa făcut dor de el şi am realizat ca şi eu îl iubesc. Noi stăm in oraşe diferite. Ne vom întâlni rar. Ne întâlnim peste câteva zile. E prima mea întâlnire şi ne vom sărută deci va fi şi primul meu sărut. Am emoţii foarte mari. Şi mai ales. Am dubii. Nu ştiu. Am senzaţia aceea de emoţii amestecate cu frică. Nu ştiu câteodată dacă chiar il plac sau nu. Dar subliniez. Câteodată. Ce sa fac? E normal acest sentiment? Ce sa fac la întâlnire? Vă rog sami spuneţi. Dai funda.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dragoste la distanta nu merge pentru ca nu puteti face sex nonstopsad

| Cosmin1993 a răspuns (pentru elasexygagica):

Dar tu faci sex non-stoprolling on the floor)))))))))))))))? esti ninfomana?laughing

| IlegalSmile a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti bine daca il placi cu adevarat sau nu. Daca el te iubeste cum ai spus tu si tu simti altceva pentru el. adica nici tu nu sti daca il placi sau nu. e cam complicata situatia.
Pai.trebuie sa fi cat mai calma, si sa lasi deoparte dubiile si sa fi originala, adica baiatul sa'si dea seama cine esti cu adevarat. happy

Bafta tongue

| supercamila a răspuns:

Pai...in primul rand trebuie sa te gandesti daca il placi. Daca el te iubeste si tu nu simti la fel este unpik mai complicat. Banuiesc ca iti este frica de primul sarut... dar nu are de ce este ceva normal si daca chiar nu ai incredere in tine STAI LINISTITA TOTUL VINE DE LA SINE. Nu are rost sa iti fie teama
happy