| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Acum 2 luni m-am despartit de prietenul meu, deoarece credeam ca ma insala. Dar acum o saptamana am inteles ca nu era adevarat.Acum o luna(cand tot credeam ca m-a inselat) mi-a mai cerut prietenia odata.Eu i-am zis nu, si prietena mea cea mai buna a zis ca s vorbit cu e si cica ma placea 90%. Si acum 2 zile eu si o fata ieseam afara si ne plimbam si chestii. Apoi a venit fostul meu prieten si a inceput sa ne alerge si sa ne imbratiseze(cred ca asa in joaca laughing ). Si mie mi se pare ca nu ma mai iubeste.Si nu stiu sigur, adica in ore mereu cand ma uit la el il vad peste 2 secunde ca si el se uita la mine. Oare ma maiplace? Stiti ceva metode sa vad daca ma mai place? Ceva strategii sau ceva?
Dau funda!
Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| cineva_8314 a răspuns:

Pai si eu am patit asta
si l-am pus la incercare...am pus-o pe cea mai buna prietena a mea sa vb cu el pe net si sai zica am avut un accident de masina si ca sunt momentan in spital(ea se presupunea ca aflase de la o alta prietena care era la spital in acel moment). apoi cerei convb prietenei tale pe mess.si vezi ce reactie are. daca nu te multumeste reactia mai incearca. puneti o bucatica de bandaj undeva pe frunte si iesi prin parc la plimbare si vezi daca vine isi da interesul, daca chiar ii pasa de ce a patit.succes! crede-ma la mine a functionat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai minte de copil! Și relația voastră este copilărească.
Pa, pa.

| smile21 a răspuns:

Daca mai ti la el incearca sa te impaci cu el... sau date la el:X