| Sele a întrebat:

Buna TPU happy. Acum 2 zile am avut pentru prima oara contact sexual, de atunci ma tot doare ovarul drept si sani am 17 ani, si sunt disperata sad sexul l-am facut neprotejat dar nu s-a terminat in mine eu de frica am luat si pastila de a doua zi, este pentru prima oara si sunt speriata, este normal ca sa ma doara? nu ma doare tot timpu ma ia durerea ma lasa tot asa. spuneti-mi ce as putea face si fara glume. Multumesc :* funditahappy

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Stai linistita. Te-ai speriat, normal. doar ai vazut pentru prima data trenul de bucuresti-pitestihee hee

| chelie91ptm a răspuns:

Daca nu ai sintocme de greata stai linisitta, nu ai nimic. Daca prietenu tau e putin cam disperat si dupa prima dragoste il baga ca nemancatu, te cred si eu...hee hee

| AnnaMaria a răspuns:

Daca ti-a trebuit sexica.mergi la medic

| AnnaMaria a răspuns:

Nu o sperii dar e normal sa o doara ovarul?raised eyebrows eu nu cred

| HISTORY_5103 a răspuns:

Draga Anne,iti place sa sperii fata? Tu nu ai facut/o sa faci sex? Toata lumea face,toti am facut-o neprotejat odata,sa simti cu adevarat as zice.dar cu persoana iubita.A facut-o,ea cred ca a stiut ce i se poate intampla si ce nu.
ON: ATAT TIMP CAT AI LUAT PASTILA, nu-ti mai fie frica, de la frica.te gandesti intruna:*.Nu-i nicio problema.

| costin46 a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la doctor, poti avea probleme la ovare si e chiar rau si chiar daca nu ai probleme la ovare tot e ceva pentru ca nu e prea normal, trebuie sa incerci! happy