| LEOXD2 a întrebat:

Buna TPU acum 2 zile am facut dragoste cu prietena mea si simteam ca ma gadila penisul si m-am oprit am scos-o repede nu era uda de spe... era dor de excitarea prieteni mele si acum nu stiu ce sa fac nu stiu daca am lasat-o sa nu ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai copile, din ce motiv nu te informezi corect inainte de a te apuca sa faci un anumit lucru. Doar procedand asa cum ti-am indicat/sugerat iti vor dispare atat temerile cat si posibilele si probabilele gafe pe care in mod sigur le vei comite in viitorul foarte apropiat. Posibilitatea de a deveni ''tatic'' deocamdata nu prea exista, dar noroculnu tine la nesfarsit. Te sfatuiesc sa incepi sa inveti si sa te informezi corect. Succes. Multa sanatate!

| Didi0Wite a răspuns:

Nu a rămas stai calm e ok... adică nu e sper. deci nu e copil laughing))

| vlad7boss a răspuns:

Poti doar sa iti pui prezervativ si ai rezolvat toata problema

| Sebi_Denis_1996 a răspuns:

Nu ai lasat-o gravida..Stai linistit..Nu e posibil din moment ce nu era uda de spermatozoid. Funda?