| MetalHead04 a întrebat:

acum 2 zile imi placea un tip,m-am atasat de el intr-un fel in ziua aia,ma imbratisa,se juca cu mine, bun.a 2 a zi m-a sarutat. dupa aflu ca celei mai bune prietene ii place de el de inaintea mea,si eu i-am zis lui ca nu vreau sa o ranesc,el a insitat sa fim impreuna,ca el o sa o cupleze cu alt cineva, in seara aia ea (prietena cea mai buna) mi-a zis sa ma tin de mana cu el..am facut-o,ea se tinea de mana cu amicul lui, a-3a zi n-am mai putut iesi, a 4-a zi am iesit si imi spune ea: eu m-am sarutat cu el (cu tipul de care imi placea).i-am spus sa taca,si dupa imi spune tipul."noi nu mai suntem impreuna,a fost doar o aventura".a fost urat,cum pot sa ma razbun cel mai fain? si scuze ca am scris un romanrolling on the floor, funda.

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Fa-i praff baga-le dinamita in pantaloni ca sa nu mai ramana dupa ei atata nesimtire.

Răspuns utilizator avertizat
| Şaptepăcate a răspuns:

O pui pe prietena sa ii suceasca mintile dar sa nu ii ofere nimic, sa il intida doar laughing

| Said16 a răspuns:

Ahahaahaha
sunt fanul tau!