| raspunslaoriceintrebare a întrebat:

Celei mai bune prietene ale mele ii place de acelasi tip ca si mie. iar tipul ma place si eu il plac

Ce sa fac?

nu vreau sa imi ranesc prietena!

dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| VlyCas a răspuns:

In primul rand "Celei mai bune prietene ale mele ii place de acelasi tip ca si mie." e ca si MINE! happy

cati ani aveti 13? nu conteaza... Spune-i prietenei tale cum sta treaba, si fi cu baiatu.Nu crede in proverbul ca baiatul te tradeaza, prietena nuhappy de fapt e chiar invers. Concluzia? : explica-i prietenei ce se intampla, fi blanda iar apoi pune mana pe baiat happy

1 răspuns:
| tzintzi a răspuns:

Daca ai sa te bagi peste relatia lor o sa iasa scandal, iar daca ai mentionat mai sus ca nu vrei sa o ranesti ti-as propune sa ti-l scoti din minte.