| maria1232 a întrebat:

Acum am venit din oras, unde m-am intalnit cu grupul dse prieteni, din care face parte si baiatul de care imi place. Mi-a zambit si mai tot timpul s-a uitat la mine, dar nu mi-a vorbit. I-am raspuns si eu prin zambete. Cum pot sa-i atrag atentia si sa-l fac pe el sa faca primul pas. Mersi anticipat! funda!

Răspuns Câştigător
| mini35 a răspuns:

Simplu arata-i ca daca incearca sa faca un pas o sa ii mearga adica arata-i ca si u il placi.Si daca tot nu vrea sa il faca inseamna ca e prea rusinos asa ca va trebui sa faci tu primul pas.Succes!

2 răspunsuri:
| Underworld2 a răspuns:

Incearca sa faci tu primul pas happy, el pare a fi timid thinking din cate ai scris tu aici.happy

| Strangerr a răspuns:

Incearca sa intri in discutie cu el.Intreaba-l ce-i place ca sa ii arati ca ii dai atentie.