| anonim_4396 a întrebat:

Acum ca a venit iarna, la noi la scoala baietii fac botezuri fetelor si invers.Totusi, de cand a inceput scoala, am cunosc un baiat mai mic decat mine cu 1 an care s-a mutat anul acesta la noi. In pauze glumim, vorbim, ne intelegem foarte bine.

In fine. Azi a facut din noi o faza cam ciudata pentru el: de obicei pune mana la fund la fete, iar astazi cand a vrut sa-mi puna si mie mi-a zis ca nu o face pentru ca pe mine ma iubestelaughing Am ras amandoi.Seara cand am iesit (invat de dupa-amiaza) ne-am bulgarit apoi m-a luat in brate si mi-a zis ca pleaca si ne vedem luni.

Ce inseamna asta? Oare ma place? Mentionez ca eu nu simt nimic altceva pentru el decat o simpatie prieteneasca desi e foarte dragut. Am 14 ani, iar el 13

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Da te place... dar nu stiu daca ar fi indicat sa-i spui ca nu-ti place de el, sau fa asta da o sa te **** in ea de prietenie

| 666_7474 a răspuns:

@viorel70 da, sunt fata laughing nu e gay baiatu

| Maria_8455 a răspuns:

E doar o joaca intre voi, sunteti niste copii nu va mai bateti atata capu cu prostii din astea

| viorel70_1442 a răspuns:

Aoleu frate esti in rahat pana la gat s-a indragostit de tine deci cu aceste gesturi pe care le faci cu el de ex te iei in brate cu el sau el pe tine dar este cam gay baiatu nu stiu dar este si evident te place si vad ca si tu cred ca il cam placi hmm big grin... daca esti fata mai bine te cuplezi cu mine big grin chiar daca am prietena laughing)