| pure9 a întrebat:

Acum cateva ore mi-am facut un id de mess nou, am adaugat cateva persoane in el si brusc nu ma mai lasa sa adaug nicio persoana, imi apare ceva de genul : Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later. Iar daca ma adauga cineva persoana respectiva imi apare in Adress Book cu un semn al exclamrii si nu il pot muta. Stiti ce asi putea sa fac ca sa nu mai imi apara asta si sa pot adauga persoane in continuare? VOT+FUNDA.(Scuzati categoria dar e cea mai vizualizata)

Răspuns Câştigător
| xDianne a răspuns:

Nu obligatriu maine tongue. Poti astepta cel putin o ora, sau sa iesi de pe id, sa intrii pe altul, sa stai 10 minute si sa intrii inapoi si bagi id`uri.
Mie mi-a mers tongue.

2 răspunsuri:
| FlaviaLove a răspuns:

Ceva in gen : gata ajunge pentru azi! laughing o sa vezi ca maine nu o sa mai ai probleme si eu am patit si cred ca "oboseste" daca adaugi prea multelaughing
stai linistita maien nu o sa mai ai probleme kiss

| denii00 a răspuns:

Nici la mine nu merge straight face, si il am de ieri, iar azi am intrat din nou si tot asa apare