| XploR_2442 a întrebat:

Sall, am si eu o problema cand incerc sa adauga pe cineva pe id, atunci cand incerc sa adaug pe cineva imi zice asta:

Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later.

Si am incercat urmatoarele solutii:
1. Am reinstalat yahoo-ul straight face

1 răspuns:
| JohnSimon1983 a răspuns:

Salut.

Download ultima versiune de yahoo, reinstaleaza si o sa mearga. Am vazut ca ai reinstalat yahoo. Dar incearca si asa. Sper sa te ajute acest raspuns.