| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un id nou de messenger si nu imi merge sa adaug pe nimeni si nimeni nu ma poate adauga. Uitati ce mesaj imi da cand dau sa adaug pe cineva : Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later.

Răspuns Câştigător
| ChuckyDoll a răspuns:

Pentru ca ai dat de prea multe ori add in ziua aceea...asteapta 24 de ore si poti iar sa adaugihappy