| EmilyEmi a întrebat:

Acum cateva saptamani am fost la mare cu niste prieteni.In autocar toate bune si frumoase pana pe scaunul de langa mine se aseaza un baiat super dragut.Am inceput sa vorbesc cu el si in fine chestii. Dupa ce m`am intors de la mare afland idiu`l lui l`am bagat in lista si dupa o zi m`i-a dat accept.Si vorbin`d am inceput sa ne cunoastem mai bine.Lucrurile au evoluat pentru ca el a inceput sa ma i`a cu dragutzoOOo si chestii din astea. Dupa cateva zile el avand nr meu de tell m`a sunat si m`a intrebat daca vreau sa stau cu el eu acceptand.Au trecut cateva zile in care el ma suna si toate erau bune si frumoase dar incepand cu o zi nu m`a mai sunat tim de 3 zile.Cand l`am prins pe mess nu i-am spus nimic dar el mi-a tr mesaj in care m`i-a spus : iubito ma despart de tine, doar ca, cu o zi inainte imi spusese ca cineva a intrat pe idiu`l lui de mess, a doua zi m`ia trimis mesaj gen:,, iubi... ce ai ce esti suparata?``(aveam la status suppy). Stiu ca el s`a dspartit de mine si am trecut peste dar as vrea sa il intreb dc s`a desparttit de mine pentru ca inca nu m`i-a spus. Ce credeti sa il intreb s`au as parea disperata? F. U. N. D. A+V. O. T!

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Te`ai gandit ca poate era cineva pe id`ul lui din nou si alta persoana ti-a spus ca va despartiti? Mai bine il intrebi... nu ai nimic de pierdut, poate de castigat.

5 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Pai intreaba-l ca e normal... pana la urma sa iti dea o explicatie. nu pari disperata daca il intrebi care au fost motivele despartirii lui de tine. iti explica si atat.

| adyy95 a răspuns:

Nu ai parea disperata dar nici nu ai fi intr-o postura foarte confortabila! nu cred ca sa despartiti de tine din vreun motiv anume ft grav...etc! pur si simplu s-a saturat sa aiba o relatie asa sunt cei din ziua de astazi! daca tima fost de ajut-o funda!?

Răspuns utilizator avertizat
| xt9000 a răspuns:

Sincer ai parea disperata.baieti sunt ca corabile.pleaca una si vin 3

| MihaelaCorina a răspuns:

Hmmmm eu cred ca cel mai bine ar fi sa nu ii mai dai importanta deloc poate asa isi da seam, a de ceea ce a pierdut fal sa zc in asa fel gelos cred eu big grin asta e parerea mea