| 愛日本 a întrebat:

imi place un baiat foarte foarte superb! Chiar si fetele de cls a 7 a si a 8 a il plac iar el e a 6 a la fel ca mine. i-am spus ca il plac. A mai vorbit cu mine mult dar vorbin doar pe mess la scoala nu prea...Au trecut aproape doi ani si nu s-a intamplat nicic.Nu ii place de alta fata.Credeti ca se va intampla? ceva crying?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nuaminspiratie a răspuns:

Nu stiu pprobabil dar, cred ca daca te place sigur va vrea sa ia leg cu tine.
am sih eu o problema asemanatoare, dar incearca sa vb sih u cu elbig grin