| Caludya a întrebat:

Acum cateva saptamani am intretinut relatii sexuale (protejat ) si nu a avut loc ejacularea.Problema e ca eram in timpul menstruatiei.Luna aceasta mi-a intarziat (trebuia sa-mi vina ieri). Detaliez ca am avut si dereglarii acum ceva luni in urma si tin sa cred ca din acest motiv imi intarzie sau e posibil sa fi ramas insarcinata? dau si funda...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Organismul nu-i un mecansim exact, el are si dereglari datorate unei raceli, horminilor etc, daca ai facut sex in timpul menstruatiei e imposibil sa ramai gravida, sexul protejat nu poate cauza o inscarcinare

6 răspunsuri:
| Keith a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata atata timp cat v-ati protejat si nici macar nu a ejaculat, menstruatia daca o ai neregulata mai intarzie 2-3 zile, stai linistita.Bafta!

| MeandYou123 a răspuns:

Pai daca ati facut-o protejat si nici macar n-a ejaculat, sansele de a fi insarcinata sunt minime. Poate ai racit la ovare.

| andreea000111 a răspuns:

Daca ai facut-o protejat nu ai cum sa fii ramas insarcinata si nu iti fa griji ca la orice fata mai intarzie 2-3 zile. bafta

| hass a răspuns:

Nu esti insarcinata!

| Caludya explică:

Multumesc la toata lumea kiss

| PaPuShiKa24 a răspuns:

Nu. deci poti sta linistita.happy la fete se poate intampla ca mai intarzie cu 2-3 zile dar totusi daca in max 5-6 zile nu iti vine incearca cu un test de sarcina loat din farmacie.e mai binehappykiss