| ChickenNugget a întrebat:

... Buna TPU.

Acum cateva zile am cunoscut un baiat pe facebook... el era colegul unui preieten din copilarie dea-l meu. eu si cu el ne-am intalnit si in realitate. in parc de 2 ori. dar problema e ca eu nu stiu cum sa le spun parintilor... daca afla ca l-am cunoscut pe facebook si m-am vazut cu el pe ascuns. am incurcat-o. eu il iubesc foarte mult pe el. si el la fel dar nu stiu cum sa le zic parintilor imi puteti da o ideee? va rog

Răspuns Câştigător
| sebastyancuidiny a răspuns:

Pai nu le spune ca il sti de pe facebook, pur si simplu l-ai cunoscut cand erai afara cu prietenele sau pe strada te-a atras privirea lui si te-ai bagat in seama, inventeaza o povestioara credibila, dar gandeste-te la toate intrebarile posibile pe care ti le vor putea pune. Mai simplu nu le spune, big ***. Succes happy

5 răspunsuri:
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Ai putea zice ca nu l-ai intalnit pe facebook si in parc
Si ca apoi v-ati dat facebook.

BAFTA!

| IoanaKincaid a răspuns:

Simplu si la obiect.
Mama, tata, am cunoscut de curand un baiat, mai exact un prieten al prietenului meu cel mai bun, si as dori sa vi-l prezint si voua. Il pot invita maine la mine?

| SemnuIntrebarii a răspuns:

Nu le zii

| alexxa20 a răspuns:

Poti incepe cu urmatoarele cuvinte: am dat de belea ( glumesc) spune-le ca l-ai cunoscut acum intr-o seara ( zi) si una dintre prietene ti-a facut cunostinta cu el pentru ca si ea il cunoaste si te-ai inteles bine si tea intrebat daca vrei sa fii cu el iar tu ai acceptat

| dany19993 a răspuns:

Pai le spui ca ai iesit la o plimbare cu niste prietene in parc si acolo te-ai intalnit cu un prieten din copilarie care era insotit de acest baiat si vo facut cunostinta si ati inceput sa stati de vorba. sau ceva de genu tongue sper sa fie de ajutor big grin