| Kytty99 a întrebat:

Acum cateva zile am facut patting cu iubitul meu, dezbracati. ( suntem de 1 an si 7 luni impreuna, eu 17 el 18, amandoi virgini). El nu a ejaculat in zona mea intima, insa problema este cu acel lichid preseminal care " iese" inaintea ejacularii. Baietii in general nu simt acesc lichid. Noi inainte de patting ne-am sters cu servetele umede in zone si pe maini. Dupa 5 min, iar ne-am sters si tot asa pana la final. Noi eram in picioare cand am facut asta. Nu am avut atingere directa spre vagin ci in jurul clitorisului si pe labiile dintre el si f putin pe langa intrarea in vagin. Exista vreo probabilitate ca acest lichid sa fi intrat in interior? Eu nu cred deoarece noi eram si in picioare si ne-am si sters mai mereu. Cand am ajuns acasa, am facut imediat baie si am tinut dusul in zona intrarii vaginului si m-am spalat foarte bine. Patting-ul a fost pe data de 23 si data de 25 luna aceasta ( iunie). Luna trecuta menstruatia mi-a venit pe 2. Deci in acele zile de patting, eram in perioada infertila. M-am informat foarte bine despre lucrul asta dar am vazut fel si fel de intrebari si raspunsuri si nu sunt sigura. Exista vreo sansa la sarcina? Eu nu cred dar sunt ingrijorata, si eu si iubitul meu. Incerc sa nu ma mai stresez ca sa nu am o intarziere de menstruatie sa ma sperii mai tare.
Astept raspunsuri repede. Va rog mult. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, multe femei nu raman insarcinate deoarece isi petrec majoritatea timpului in picioare... Stai calma, nu se va intampla nimic, este totul in regula:-)

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu se ramane asa usor insarcinata. Daca ar fi asa, n-ar mai face nimeni sex.

| Mussette a răspuns:

Nu ramai insarcinata. happy

| NimeniSiAtat a răspuns:

Nu e nicio problema, poti sta linistita!

| DaFuqDuck a răspuns:

Nu e nici o problema, stai calam! happy

| Kytty99 explică:

Petting*