| RaduStefan91 a întrebat:

acum cateva zile am
Iesit cu o fata pe care o placeam de ceva timp, ne-am întâlnit prin alți prieteni.La inceput nu prea ne băgăm in seama pana am inceput sa stau mai mult pe lângă ea, ne-am dus la un prieten acasa pentru ca era singur si am dormit toti acolo.Am ajuns acolo m-am pus pe o canapea și ea lângă mine, am vorbit totul a fost ok, până-n când am rămas șinguri in camera si am sarutat-o.Toata seara am sărutat-o, iar dimineata vorbeam, râdeam dar nu ne mai sărutăm. Am dat sa plec acasa și mi-a spus sa-i dau mesaj când ajung acasa. Am ajuns și acasa i-am dat mesaj am vorbit putin și atat. sambata mergem toti intr-un club și nu stiu ce sa fac, dacă sa o sărut imediat ce ne vedem sau sa astept sa vina de la sine, dacă e de-acord sa dansam amândoi.Dau funda

Răspuns Câştigător
| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o saruti. Nici o fata nu te pune sa-i dai mesaj dupa un sarut, daca nu i-a placut. Daca astepti prea mult, poate o sa creada ca tu consideri ca a fost o greseala de moment.

| RaduStefan91 explică (pentru ElenaMariajnk1441):

Mulțumesc frumos, ai mare dreptate

2 răspunsuri:
| Piper987 a răspuns:

Lasa sa vina totu de la sine, nu forta lucrurile.