| Andrei1453 a întrebat:

O sa para cam prosteasca intrebarea :-s. Acum 5 zile mi-am inceput viata sexuala,desi nu s-a terminat prea bine sa zic asa sad. Prietena mi-a luat penisul si in grada l-a introdus intre gauri [asa zice ea],si au fost cateva penetrari,acum nu stiu daca sa o cred sau nu. Dar dupa asta mi-a spus ca e foarte obosita si merge des la baie, e posibil sa fi ramas insarcinata? sad. Ajutati-ma va roog!

Răspuns Câştigător
| lexyy a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumu in ea nu are cum sa ramana gravida + ca semnele unei gravide apar la 14 zile dupa contactul sexual, doamne da` catsi ani ai de nu stii pic de anatomie? macar da-mi funda ca te-am linistit, prietena ta s-ar putea sa urineze des din 2 motive,ori bea multe lichide,ori e racita, si oboseala e de la nesomn, daca era gravida se manifesta altfel, greata, ii era scarba de orice fel de mancare etchappydeci. funda?happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred, mai degraba cred ca e racita la ovare

| Zazu a răspuns:

Am si eu o curiozitate, morbida chiar, cum e aia cu "intre gauri"?

| Necunoscut112 a răspuns:

Va incepeti "viata sexuala", dar habar nu aveti pe ce lume traiti rolling eyes

| Dariusuu a răspuns (pentru Necunoscut112):

Foarte adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se observă în cinci zile semnele unei sarcini, e nevoie de mai mult timp. Nu înțeleg cum l-a băgat între găuri, cum naiba, doar nu are o a treia gaură între cele 2 de care zici tu.
Chiar dacă folosești metoda calendarului cu cea coitus interruptus, nu scade riscul de sarcină prea mult, deoarece exista lichidul preejaculator ce contine spermatozoizi, iar fără el penetrarea e imposibila.

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

Jelli, penetrarea este posibila oricum, daca se foloseste saliva sau un lubrifiant special achizitionat in acest scop! Problema este ca sunt foarte multi "omuleti" in lichid, ceea ce, mareste considerabil risul de sarcina, daca nu s-a folosit si aplicat corect prezervativul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihoSex):

Da, ma refeream in absenta celor spuse de tine. Credeam ca se subintelege.
In rest, sunt de acord.

| MerVeilleuX a răspuns:

Să facă un test ca să fie sigură, dar nu cred că e...

| bogdandinro a răspuns:

Nu e gravida keep calm

| bogdandinro a răspuns:

Urata intrebarea

| Andrei1453 explică:

Graba*

| Andrei1453 explică:

Multumesc tuturor! V-as da funda la toti, dar nu am cum laughing. :*