| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Acum cateva zile i-am spus unei colege ca imi place de ea, mi-a spus pur si simplu "nu" si ca nu vrea sa ma supar pe ea, i-am spus ca apreciez ca este sincera, mediul in care i-am spus nu era tocmai potrivit deoarece eram amandoi putin beti, dar eu am vrut sa ii spun asta mai de mult si am crezut ca r fi mai usor asa. Problema mea in momentul de fata este ca nu imi pot lua gandul de la ea.
Cum credeti ca ar trebui sa procedez, sa continui, sa ii dovedesc ca nu era doar de la betie? sau sa renunt?

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Incearca sa o gasesti intr o situatie favorabila pentru tine, si incearca sa i spui ca iti place de cineva si ca nu stii cum sa i spui persoanei respective, atunci iti dai seama daca ei ii place sa ii fie spus in fata sau sa ii fie dat de inteles...si tot felul ala de chestii cu florile,,,, scosul la prajitura, ciocolata...stii tu. funda?

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Nu ai ce sa mai faci. Daca nu vrei sa regreti mai incolo trebuie sa stai departe de ea pana se baga ea in seama.

| peperonies a răspuns:

Mama daca nici beata nu ti-a zis da tu crezi ca o sa iti zica treaza?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu asa se procedeaza, nu te duci la o fata si ii zici, mie imi place de tine. trebuie sa o cuceresti boy, sa o seduci. baietii de varsta ta sunt amatori la seductie, fii putin mai bun ca ei, nu e asa greu sa cuceresti o fata