| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am vorbit cu fostul meu iubit pe facebook, m-a intrebat daca il mai iubesc [el a zis ca ma mai iubeste] dar el era impreuna cu alta. Dupa 2 zile dupa ce a vorbit cu mine s-a despartit de aia tongue. Eu cred ca s-a despartit de ea pentru mine, dar problema e ca nu ma mai intrebat nimic, n-am mai vorbit cu el de atunci!
Crede-ti ca am sanse sa ma impac cu el?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| bobo450 a răspuns:

Eu cred ca da!
Poate ii placea de tine dar nu stia cum sa te abordeze. Sau voia sa vada cum reactionezi.
Daca tot esti fata imi raspunzi si mie la asta:http://www.tpu.ro/......c-nu-sunt/