| pinchofsalt a întrebat:

Buna, TPU!
Acum ceva zile m-am intors dintr-o tabara alaturi de colegi de ai mei. A fost o excursie foarte frumoasa si m-am distrat pe cinste. happy
Dar, in ultima seara, cand dormeam adanc, colegii s-au gandit sa imi faca o farsa de prost gust. Eu obisnuiesc sa dorm cu gura deschisa, si acestia mi-au bagat in gura aproximativ 50g de sclipici (da, sclipici). M-am trezit dimineata, in ziua plecarii, plin de sclipici in gura, mi-am clatit gura, si tot mi-a ramas sclipici. Nu va zic cat am stat pe WC si am avut dureri de burta ingrozitoare.
Problema ar fi, sa merg la medic sau sa nu merg? M-ar crede nebun sa ii zic toata povestea asta. Am dureri inca de burta si era si sa ma inec. straight face Noroc ca am avut mai mult pe limba dar tot am inghitit particule.
Dau funda! sad

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Du-te la doctor sp pune-i pe fatsori sa iti plateasca consultatia. Cum? simplu, mergi la parinti si le spui. daca nici asta nu merfe le poti spune parintior tai sa vorbeasca cu ai lor si, gata te-ai scos cu banii de consultatie. Debridat este bun si el.

1 răspuns:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ia niste pastilute de debridad. Îţi va trece.